Отзывы

Хочу поділитись історією того, як Наталія допомогла мені вийти з дуже складного для мене стану.

В мене був стан, коли задавалось ,що зовсім немає сили, я весь час боялась втратити свідомість, боялась виходити кудись сама.І я стала неначе заручником цього самопочуття. Лікарі не знаходили причин цього стану. Мені ставало все гірше, я була переповнена страхами за своє здоров’я, іноді навіть виникав страх смерті. Потім я вирішила, що якщо мені не допомагає традиційна медицина, то варто звернутись до цілителя. Я знайшла сайт Наталії в інтернеті і звернулась до неї. Як зараз пам’ятаю, що вже після першого сеансу мені стало набагато краще. Я відчула спокій і Наталя пояснила мені причини мого самопочуття. В моєму випадку, це було велике накопичення страхів. Я проходила курс сеансів ,близько 10 разів. На мій погляд, він був таким ефективним, тому що вона працювала і з аурою, і з тілом, і як психолог. Тобто її підхід у роботі комплексний. Також я старалась і сама над собою працювати, не перекладаючи всю відповідальність лише на Наталію. Потім я зробила паузу в нашій роботі на 3 місяці. Я зрозуміла, що ефект від роботи нікуди не зник. За час роботи з Наталією я змогла вийти з депресії, вийти з того стану поганого самопочуття, знайти роботу, яка мені до душі. Я дуже вдячна Наталії за те, що вона так сильно допогла мені і рекомендую цього спеціаліста.

Поліна / 01 Мая 2019

Я очень благодарна Вам Наталия!!!

Вы для меня стали очень близким человеком, который слышит меня, чувствует а самое главное помогает дальше жить!!!

Елена / 13 Мая 2019

Почула про Наталю від подруги в якої вже кілька друзів мали сцілення та успіх, коли Наталя з ним попрацювала.

Пригадую, як вперше її побачила і зразу відчула тепло та довіру (зі мною це рідко трапляється). У мене була дуже складна ситуація в родині та сім’ї, у мене нічого не ладилося, грошей не було, проекти зривалися, все що я робила ніхто не бачив. Я відчувала як падаю в яму і що не можу з неї вибратися, я плакала підряд чотири роки, емоційні зриви, і постійний біль у серці, не спала вночі. Найбільше турбували стосунки з мамою та ріднею, я з ними не спілкувалася нормально. Кар’єра не була успішною. Після сеансів з Наталею все почало змінюватися, помаленьку почали з’являтися замовлення і нарешті до мене почали приходити власні кошти, стосунки з людьми покращилися, біль у серці став меншим, я почала (за 6 років), нарешті нормально спілкуватися з мамою та ріднею.

Наталя мені припала до душі тим, що вона дуже переживає та переймається долею своїх клієнтів, намагається максимально помогти: молитвами, вичитками, зливання воску, картами Таро та іншими і як психолог спілкується і у неї цілющі руки. Найбільше в роботі з Наталею я збагнула, все що нас гальмує — це наші страхи. Наталя пропрацьовувала всі мої страхи з самого дитинства і я, нарешті, почала спати (майже 10 років я не знала, що таке нормальний сон). У мене була булемія і нарешті я перестала заїдати та вертати їжу. Перестала боятися пропонувати свої знання та вміння людям. Наталя дала мені впевпненість в собі і повернула мені любов до себе. Наталя дуже уважна, чуйна і добра, а найголовніше – професіонал своєї справи. Наталя — сцілює і душу і тіло. Дякую! Дай Боже їй та її родині здоров’я та щастя!

Соломія / 13 Мая 2019

Наталья — замечательный человек и специалист своего дела!

Её позитивная энергия и дар целительства чувствуются даже на онлайн сеансе за тысячи километров от Украины! Много раз Наталья помогала мне и моей семье: снимала негативное влияние недоброжелателей, нейтрализовала подклады и проклятия, восстанавливала энергетическую оболочку после атак «добрых людей». Ещё Наталья обладает даром ясновидения и всегда подскажет как лучше поступить в той или иной ситуации, посоветует и направит на путь истинный! Главное качество, которое выгодно отличает её от «экстрасенсов из телевизора»-это простота в общении и способность сопереживать клиенту, который обратился за помощью! После мытарств и бесполезного обращения к раскрученным медиа-персонам в области экстрасенсорики я, с полной ответственностью, заявляю, что Наталья-одна из немногих настоящих целителей и битэнерготерапевтов, которой можно доверять и результаты работы которой ощутимы уже после первого сеанса. Вся моя семья безмерно благодарна Наталье за участие в наших судьбах и помощь в сложных жизненных ситуациях! Советую всем людям, которым нужна помощь, обращаться к ней! Наталья не подведёт!

Алена / 01 Мая 2019

Наталя надзвичайно сильний біоенергетик і дуже добросерда людина.

Я почала працювати з Наталею приблизно вісім місяців тому, і з першого з сеансу відчула результат. По-перше, після сеансів психологічно одразу стає легше, ніби затягуються якісь енергетичні «дірки», через які втікає енергія. По-друге, у мене є хронічна хвороба, а після роботи з Наталею мій лікар трохи здивувався, бо вирішив, що раз настало покращення, то я, напевно, оздоровлююсь, бо хочу завести ще дітей (насправді я не хочу)). По-третє, минають задавнені хворобливі стани, як психологічні, так і фізичні, такі, до яких звикаєш так, що вже їх не помічаєш, і думаєш, що то просто так має бути. Наприклад, у моєму випадку була, виявляється, певна затримка води в організмі, а сеанси з Наталею це зняли, і я раптом втратила трохи ваги і якось аж відмолоділа, нівроку. Жінки зрозуміють: до певної міри навіть «зтанув» целюліт, який я сама не могла зігнати роками. Були і драматичніші речі: одного разу Наталя допомогла мені в фінансовій ситуації, бо хтось був сильно врік і гроші просто не трималися кишені. Загалом для мене робота з Наталею — дужа важлива, і вона дуже багато мені допомогла. Я не можу собі уявити, що би я робила без неї. Рекомендую її всім, не тільки тим людям, кого мучать фізичні хвороби або болі, але і тим, хто шукає шляхів духовного розвитку і зняття психологічних блоків. Наталя працює не тільки з тілом, вона розуміє, що все взаємопов’язано, і шукає разом з вами шляхів подолання труднощів. З нею можна проговорити проблеми, блоки і навіть дитячі травми. Вона і цілителька, і наставниця, і справді має дуже сильний дар. Я завжди їй дякую, і хай Бог дасть їй і її родині здоров’я.

Оксана / 01 Мая 2019

Наталия — Вы шикарный специалист!

Спасибо Вам за помощь, понимание и исцеление! Очень долго искала такого человека как Вы! Благодарю Вас за новую жизнь.

Алена / 02 Ноября 2018

Наталія — Цілитель з великої літери.

Щодня дякую Богу за зустріч із нею та за її допомогу. Пішла до Наталі, аби не накласти на себе руки: депресія, хронічні новоутворення у внутрішніх органах, які треба було оперувати спочатку раз на рік, тоді вже кожні три місяці, втрата роботи через хворобу і неможливість мати дітей так само через хворобу… Наталія попрацювала зі мною — і вже після 1 сеансу я отримала хорошу пропозицію працювати, а після 5-го — дізналася, що стану мамою. Досі не можу повірити у це щастя, хоча синочку вже кілька місяців!

Олена / 30 Мая 2018

С Наташей я познакомилась через её очень хорошую сестру Людмилу.

Наташе я очень благодарна, огромное её спасибо за то что она мне помогла разобраться можно сказать с моим тяжёлым прошлым с которым я не могла нормально жить у меня были очень большие страхи, она мне помогла поверить в себя идти вперёд перебороть все таки свои страхи с которыми я жила 23 года, изменить свою жизнь в лучшую сторону и посмотреть на мир другими глазами. Я хочу Наташ тебе пожелать, здоровья крепкого тебе и твоим прекрасным деткам, счастья, любви, всего тебе наилучшего в твоей жизни. Я благодарна богу что он нас с тобой познакомил привёл меня к тебе. Спасибо тебе Наташа.Щодня дякую Богу за зустріч із нею та за її допомогу. Пішла до Наталі, аби не накласти на себе руки: депресія, хронічні новоутворення у внутрішніх органах, які треба було оперувати спочатку раз на рік, тоді вже кожні три місяці, втрата роботи через хворобу і неможливість мати дітей так само через хворобу… Наталія попрацювала зі мною — і вже після 1 сеансу я отримала хорошу пропозицію працювати, а після 5-го — дізналася, що стану мамою. Досі не можу повірити у це щастя, хоча синочку вже кілька місяців!

Татьяна / 23 декабря 2017

Знаю Наталью уже много лет.

Это очень приятный человек и мастер своего дела. Не один десяток раз помогала моей семье, за что ей очень благодарна. Она не просто видит проблему,а заглядывает в её корень, что позволяет в кратчайшие сроки разрешить её. Дай Бог здоровья Вам, и Вашей семье. С уважением Анна и Михаил.

Анна и Михаил / 18 Июня 2017

Знаю Наташу совсем недавно, но уже при первом нашем разговоре было ощущение, что мы знакомы уже сто лет.

Когда я попала к Наташе на первый прием, я была в ужастном состоянии. Натала помогла мне успокоиться, прийти в себя, стряхнуть весь негатив и с любовью смотреть в будущее. Она помогла мне отделить зерна от плевел и начать жить своей жизнью, руководствоваться своими желаниями, а не идти на поводу у других. Результат был уже после первой встречи, на душе сразу стало спокойнее и легче. Наташа, спасибо! Рекомендую тебя всем моим подругам!

Лидия / 25 Мая 2017

За допомогою до Наталії зверталася не тільки я, а й моя родина і друзі.

У брата перестала боліти голова, не такі часті стали напади мігрені. У бабусі піднімається тиск і деформувався хребет, вона сказала всі причини цих захворювань. Описала де лежали підклади у хазяйстві, які ми дійсно знакодили. Особисто в мене розказала про мої жіночі хвороби. І сказала, від чого треба берегти чоловіка. І ще багато в чому допомогла, за що я їй дуже вдячна.

Наталія / 25 Мая 2017

Наталія / 25 Мая 2017

Обратилась к Наталье, когда врачи разводили руками,

не понимая, почему мне так плохо с сердцем. Много писать не буду. Но сеансами довольна. Результат не заставил ждать. Большое спасибо! Через полгода хотела бы повторить

Галина / 14 Мая 2017

Обратился к Наталье несколько месяцев назад…

Никогда раньше серьезно к целительству не относился. Однако за последние три года почувствовал настолько значительные ухудшения во всех сферах жизни, что впору сойти с ума. Сильный физический спад, такое ощущение, что энергию кто-то выкачивает. Просыпался уже уставшим, а к концу дня ощущение, что разгружал вагоны, хотя фактически не напрягался. На работе постоянные неудачи, и это имея огромный опыт работы в своей сфере. Деньги обходили стороной, а новых клиентов не было. Целиком поглотила депрессия. Когда обратился за помощью к Наталье сразу почувствовал улучшения. Будто бы появилась дополнительная энергия. Прошли боли в ногах, просыпаюсь отдохнувшим. Не скажу, что деньги повалили «косяком», но появились новые клиенты, а главное вернулась уверенность в завтрашнем дне и собственных силах. Огромное спасибо Наталье!

Олег / 12 Мая 2017

Спасибо за все!

Благодарю за моливы и за спасение моей дочери! Наташу и её семью знаю 22 года.Слава Богу,что вы есть у меня!

Леся / 12 Мая 2017

Обратился к Наталье около двух лет назад!

Я вообще не понимал что со мной происходит! Разваливалось все что только в жизни могло развалиться! Это был какойто ужас думал действительно схожу с ума! Медленно но зато уверенно! Приехал к Наташе и эта женщина мне действительно помогла сейчас даже вспоминать жутко то состояние души! Очень Благодарен Наташе. Спасибо тебе что ты есть!!!!! С благодарностью Сергей!!!!

Сергей / 11 Мая 2017

Знакома с Наташей много лет, счастлива, что судьба свела нас.

Иногда когда медики бессильны, ищешь выход и решение своих проблем в других местах. Так вот и свела меня судьба с Наташей. Спасибо Наташе за ее помощью Замечательный делитель, собеседник и человек. На протяжении почти двадцати лет обращаюсь за помощью и ни разу не пожалела. Спасибо Наташа.

Людмила / 10 Мая 2017

Людмила / 10 Мая 2017

Від нашої родини хочемо виразити подяку Наталочці за допомогу.

Ми знайомі з Наталією вже дуже давно і до нашого знайомства у нас постійно були одні неприємності, стосунки в сім’ї були напруженими. Звернулись до Наталочки яка точно виявила корінь бід нашої родини роз’яснила всю ситуацію і допомогла вирішити ці проблеми. Дякую тобі за те, що ти робиш і за бажання прийти на допомогу! Як же все-таки приємно коли на твоєму шляху зустрічаються такі люди! Успіхів тобі, процвітання, здоров’я, сил і благополуччя!

Марина и Нина / 10 Мая 2017

Марина и Нина / 10 Мая 2017

Наталію я знаю не перший рік.

Це та людина, що відгукнеться на моє прохання і допоможе в найтяжчу хвилину мого життя. На сеансах Наталія уміло поєднує свою роботу ()зняття негативу) з діалогом пацієнта, де він розповідає про наболіле, після чого стаж набагато легше. А водичку, я ку Наталя заряджає, можна пити ще кілька днів – це дає полегшення душі і тіла. Коли немає можливості приїхати особисто, вона може допомогти дистанційно.

Оксана / 10 Мая 2017

Оксана / 10 Мая 2017

Я обратилась к Наталье по рекомендации друга.

Я обратилась к Наталье по рекомендации друга. Был очень сложный для меня 2016 год и в личной жизни и потеряла очень большую сумму денег, поэтому депрессия не проходила, это сказывалось и на здоровье. С каждым сеансом у Натальи мне становилось легче, меньше стало болеть сердце и прекратились головные боли, наладился цикл по женски. В финансовом плане мои вопросы начали решаться постепенно. Я очень благодарна Наташе за мое душевное и физическое восстановление и веру в будущее. Рекомендую Наталью…

Ирина / 10 Мая 2017

Ирина / 10 Мая 2017

Звернулися за допомогою до Наталі, дуже вдячні їй…

Був дуже сильний зляк, боліла спина, снились погані сни, не було роботи. Після декількох відвідувань, пропав страх, припинились головні болі. Перестали снитись погані сни. Знайшла хорошу роботу. У племінника були проблемі з здоров’ям, був сильний зляк. Дякувати Наталі все припинилось, почав їсти, став спокійним. Повернувся старий друг, з яким не спілкувались багато років. Стала впевнена в собі, Наталія прибрала психологічні бар’єри, після чого покращився душевний стан.

Віка / 10 Мая 2017

7 лет назад, Наталья помогла поднять на ноги мою жену Алесю…

которой врачи не могли поставить диагноз, и не лечили, а не понятно что залечивали. После нескольких сеансов наш недуг начал исчезать, и за две недели болезнь ушла. Спасибо большое очень ей благодарны.

Максим и Леся / 10 Мая 2017

Был очень трудный период…

Был очень сложный период в жизни и в работе, спасибо Наталии, помогла мне найти правильный выход из ситуации, поддержала, мы многое не видим и не понимаем, наш страх вызван тем, что мы не можем справиться с тем, чего не понимаем, Наталия помогла мне справиться с этими проблемами…

Александр / 04 Апреля 2017

Александр / 04 Апреля 2017

Я ПРИНИМАЮ ЛИЧНО И ОНЛАЙН ПО ФОТОГРАФИИ

ВСЕ ВСТРЕЧИ ПО ДОГОВОРЕННОСТИ
онлайн: viber, whatsapp, skype, телефон или лично:
Прием веду дистанционно: в телефонном режиме, по видеосвязи, заочно, личный прием только в Броварах.